Kapat

İptal ve İade Koşulları


TTK gereğince gıda maddeleri, içecekler veya diğer günlük tüketim maddeleri için cayma hakkı bulunmuyor. Siparişinizle ilgili sorun olan herhangi bir durumda bize [email protected] mail adresinden ya da 0543 542 79 28numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri kargo firması yetkilisinin önünde açarak kontrol ediniz, eğer bir sorun varsa  ürünü teslim almayıp kargo firmasına tutanak tutturunuz. Teslimi yapılmış ürünlerde kargo firmasının sorumluluğunun da eksiksiz yerine getirmiş olduğunu unutmayınız. İade ürün bedeli, ürünler depoya ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, hesabınıza indirim kuponu olarak yüklenir.

Ürünlerimiz kargoya verilmeden önce her biri son kontrolden geçiyor.Ancak  ürün elinize ulaştıktan sonra, ürün ile alakalı sıkıntı oladuğunu düşündüğünüz bir durum ile karşılaşırsanız; kapağının tam kapanmaması, kavanozun hava almış olması vb. bizimle [email protected] den ve 0543 838 05 01 no'lu telefondan iletişime geçebilirsiniz.Ürün incelendikten sonra Babyfoodie'den kaynaklı bir durum olduğu anlaşılırsa, isterseniz para iadeniz kredi kartına yüklenir, isterseniz indirim kuponu olarak hesabınıza yüklenir.Ücret iadelerinin kredi kartı ekstrenize yansıması bankanızın süreç ve uygulamalarına bağlı olarak ortalama 15-20 gün sürebilir. Bu süreç her bankanın kendine özel uygulaması olup, Babyfoodie'nin bu sürece herhangi bir müdahale hakkı bulunmamaktadır. İade işleminizin kredi kartı ekstrenize yansımasında yaşanan gecikme ile ilgili bankanızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Kayıt ol, giriş yap
Sepetini doldur, siparişini ver
Hazırlanan taze organik ürünleri kapıdan teslim al
Afiyet olsun
Takipte Kalın

Babyfoodie © 2022 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır