Kapat

Sıkça Sorulan Sorular

Ürünleriniz organik mi?

Ürünlerimizin tümü organik sertifikalıdır.

Ürünlerinizi nasıl hazırlıyorsunuz?

Üretimimiz tamamen artizandır, diğer bir deyişle el yapımıdır.Ürünlerimizi hazırlarken evde kullandığımız geleneksel yöntemler kullanılır.

Ürünlerinizin ömrü ne kadar?

Ürünlerimiz taze hazırlanan ürünlerdir, ayrıca içerisinde raf ömrünü arttırmak için her hangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır.Ürünler haftalık olarak üretilmektedir, ürünlerin ömrü üretim tarihinden itibaren 15 gündür,  ürünün etiketinde son kullanma tarihi belirtilmektedir.

Hangi pişirme yöntemini kullanıyorsunuz?

Besleyiciliğini yüksek tutmak için meyveleri ve sebzeleri buharda pişiriyoruz. 

Ürünlerinizin ambalaj malzemesi nedir?

Camın en sağlıklı ambalaj malzemesi olduğunu biliyoruz.Kargoda kırılma riskine rağmen cam kavanoz kullanıyoruz:)

Ürünlerimi nasıl muhafaza etmeliyim?

Ürünlerimizde katkı maddesi olmadığı için serin bir yerde(tercihen buzdolabında) saklayınız.Kavanozun kapağını açtıktan sonra Buzdolabında saklayınız ve en geç 24 saat içinde tüketiniz.

Kargom ulaştığında, nelere dikkat etmeliyim?

Kargo kapınıza geldiğinde, teslim evrağını imzalamadan önce, kutunuzu açıp kontrol ederek herhangi bir kırılma, dökülme, eksik vb durum var mı kontrol etmelisiniz.Eğer böyle bir durum ile karşılaşırsanız tutanak tutulmalı ve ürünler kargo personeline iade edilmeli.Kutuyu kontrol etmeden imzalarsanız, ürünlerin kargodan eksiksiz ve tam geldiğini kabul etmiş olursunuz.

Ürünlerinizde herhangi bir katkı maddesi kullanılıyor mu?

Ürünlerimizde hiç bir katkı maddesi yoktur, sadece malzemelerin kendisi:)

Sipariş vermeden önce nelere dikkat etmem gerekiyor?

Sipariş verirken ürünün içeriğindeki malzemeleri kontrol etmelisiniz, bebeğinizin herhangi bir malzemeye alerjisi var ise doktorunuza danışınız.

Siparişim ne zaman elimde olur?

Siparişler bize ulaştıkan yoğunluğa göre en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.Teslimatın yapılacağı adrese göre yol süresi 1-3 gün arasında değişir.

Sitenizde güvenli ödeme yöntemi hakkında bilgi alabilir miyim?

Sitemiz SSL(SECURE SOCKET LAYER/GÜVENLİ GİRİŞ KATMANI) ile korunmaktadır.SSL güvenlik protokolü sayesinde sitemize verdiğimiz kredi kartı bilgileriniz şifrelenerek bankaya gönderilir ve bu işlem sırasında bu bilgilere ulaşılması mümkün değildir.Kart numaranızı kesinlikle kimse göremez, veri tabanımızda kesinlikle kayıtlı tutulamaz.

 

Ürünler nasıl bir pakette elime ulaşacak?

Ürünlerimizin hasar görmemesi için balonlu poşetlere sarılı şekilde markazmıza özel tasarlanmış tatlı Baby Foodie kutusu içinde elinize ulaşacak.

Bir öğünde hepsi tüketilmeli mi?

Her miniğin iştah seviyesi farklıdır.Sağlık danışmanınızın da fikrini alarak her öğün için miktar belirleyebilirsiniz.Bir öğünde kavanozun hepsini tüketmeyecekseniz, tüketeceğiniz kadarını ayırıp geri kalanını buzdolabında saklayınız ve en geç 24 saat içerisinde tüketiniz.

Ürünlerimi nasıl ısıtabilirim?

Ürünleri ılık tüketmek isterseniz, benmari usülü ısıtarak tüketebilirsiniz.

Baby Foodie hediye kartı hakkında bilgi alabilir miyim?

Baby Foodie gift card anneler ve bebişler için çok yaratıcı ve kullanışlı bir seçenek.İster babyshowerlarda ister bebeklerin 1. ve ya 2. yaş doğumgünlerinde  organik, taze ve besleyici bir hediyeden güzel ne olabilir ki:)Bu hediye kartını sitemizden 'Hediye Kartları' kategorisinden temin edebilirsiniz.Hediye kartları da ürünler gibi kargo ile belirttiğiniz adrese ulaşır.Kart üzerindeki numara ile 1 yıl içerisinde sitemizde kart değeri kadar alışveriş yapılabilir.Kart kaybolduğunda ve ya çalındığında yenilenmez.Kart iadesi kabul edilmemektedir.Kart tek kullanımlıktır, içindeki tutar parça parça kullanılamaz.

Ürünleriniz besleyici mi?

Ürünlerimizin reçetelerini  çocuk ve bebek beslenmesinde uzman ve kendisi de bir anne olan beslenme uzmanı Güneş Aksüs hazırlamıştır.Sadece organik değil, besin değeri de yüksek ürünler oluşturmaya çalıştık.Bu yüzden de besin değeri yüksek hammaddeleri kullandık.

 

Ürünleri kimler kullanabilir?

Ürünleri ek gıdaya geçmiş ve  tadım dönemini tamamlamış 6 ay sonrası bebekler kullanabilir.Ürünlerin içeriğinde bulunan malzemelerin alerjik reaksiyon göstermediğinden emin olunuz.

Ürünlerinizin içeriklerini nasıl oluşturuyorsunuz?

Ürünlerimizin içerikleri, bebek beslenmesi üzerine uzman beslenme danışmanımız, besleyiciliği yüksek malzemeleri  besin değerlerini göz önünde bulundurarak hazırlıyor.Tabi hepsini bizzat tadıyoruz ve miniklere tattırıyoruz:)

Kayıt ol, giriş yap
Sepetini doldur, siparişini ver
Hazırlanan taze organik ürünleri kapıdan teslim al
Afiyet olsun
Takipte Kalın

Babyfoodie © 2022 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır