Kapat

Neden Baby Foodie


     Baby Foodie ürünleri hiçbir katkı maddesi olmadan tümü organik malzemelerden yapılmış  doğal pürelerdir. Ürünlerin içerisine şeker, tatlandırıcı ve tuz ilave edilmeden en sağlıklı pişirme yöntemlerinden biri olan buharda pişirme yöntemi ile pişmektedir. Buharda pişirme yöntemi ile amaçladığımız meyvelerin ve sebzelerin besleyiciliğini kaybetmemeleridir.

      Ürünlerimiz sanayi tipi yüksek ısıl işlemlerden geçmeden ve herhangi bir koruyucu olmadan el yapımı ile taze olarak üretildiği için raf ömrümüz kısadır. Tıpkı evinizde yaptığınız gibi…
 
        Baby Foodie ürünlerinin tarifleri Bebek beslenmesi konusunda uzmanlaşmış beslenme uzmanı  danışmanımız tarafından hazırlanmaktadır. Besleyiciliği yüksek, gelişime faydalı bir çok meyve, sebze, tahıl, bakliyat ve çeşitli baharatlar bir araya getirilerek oluşturulan ürünler çok lezzetlidir.
 
         Baby Foodie ürünlerinde kullanılan malzemeler organik tarım ile elde edilmiş malzemelerden         üretilmektedir. Organik tarım tarlaya ekiminden mutfağa  ulaşmasına kadar içine hiçbir kimyasal bulaşmamış, hiçbir yabancı maddeye maruz kalmamış gıdaların üretimidir. Bir ürünün organik ibaresini kullanabilmesi için devlet tarafından akredite olmuş bir denetleme ve sertifikasyon kuruluşunun kontrolünde üretim faaliyetlerini yönetmesi zorunluluktur. Bizim de tüm ürünlerimiz organik sertifikası  ile sertifikalandırılmıştır.
         
       Baby Foodie ürünlerinde mevsiminde meyve ve sebze kullanılır. Mevsimsel meyve ve  sebzeler içinde bulunduğunuz mevsimde insan vücudunun ihtiyacı neyse onu karşılayacak vitamin ve minarelleri bünyesinde bulundurur. Bu yüzden mevsim değişikliklerinde ürünlerimizin  içerikleri de değişecektir.
Takipte kalın:)
Kayıt ol, giriş yap
Sepetini doldur, siparişini ver
Hazırlanan taze organik ürünleri kapıdan teslim al
Afiyet olsun
Takipte Kalın

Babyfoodie © 2022 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır