Kapat

Biz Kimiz


    BABY FOODIE HİKAYESİ

Baby Foodie kurucusu ve Demir’in annesi Esin Noyin Eruygun 1988 yılında Denizli’de doğdu. Yeditepe Üniversitesi’nde Uluslararası ilişkiler ve Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik bölümlerinden yüksek onur derecesiyle mezun olduktan sonra İstanbul Üniversitesi Tedarik Zinciri Yönetiminde yüksek lisansa başladı. Yüksek lisansı esnasında kurumsal hayatı başladı. Kurumsal Hayatı devam ederken 2017 yılında tatlı oğlu Demir dünyaya geldi.

Hayatta tesadüflere değil, işaretlere inanan Esin, Demir’in de ilham olması ile bebeği olan annelere çözüm olabilecek Baby Foodie markasını yaratmaya karar verdi. Esin bu markayı yaratırken, kendi gibi sağlıklı beslenmeyi ve yaşamayı hayat felsefesi olarak benimsemiş, bebeklerinin de aynı şekilde organik ve besleyici şekilde beslenmesinin önemini bilen ebeveynlere fayda sağlamayı amaçladı. Aylarca süren araştırmalar, testler ve konusunda uzman bilirkişilerin destekleri ile 2019 Ocak ayında Baby Foodie markası doğdu.

Esin artık tüm enerjisini kendi markasını geliştirmek ve büyütmek için harcıyor. Ailesiyle zaman geçirmekten, seyahat etmekten ve spor yapmaktan çok keyif alıyor.

 

    BABY FOODIE DANIŞMANI

Baby Foodie danışmanı, Hayat ve Sanat’ın annesi Güneş Aksüs 1982 yılında Aydın’da doğdu. Güneş Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun olduktan sonra iş hayatına öncelikle İzmir ‘de başladı, şu an  İstanbul’da devam ediyor. Hürriyet Gazetesi ve Habertürk gazetelerinde sağlıklı beslenme konularında köşe yazarlığı yaptı.

2011 yılında meslektaşı olan eşi ile birlikte Nişantaşı’nda kendi klinikleri olan diyetaktif’i kurdular.Güneş ‘Bana Diyet De-Me!’, ‘Güneş’le Kaçamak Diyet’ ve ‘Çocuğum Ne Yesin’ isimli 3 kitap yayınladı.

Güneş şu anda Baby Foodie için tarif ve içerik bilgileri hazırlıyor;annelere bebek ve çocuk beslenmesi konusunda eğitimler veriyor; Radyo D’de Keyifli Diyet programı yapıyor ve kurucusu olduğu diyetaktif’de mesleğini devam ettiriyor.

 

Kayıt ol, giriş yap
Sepetini doldur, siparişini ver
Hazırlanan taze organik ürünleri kapıdan teslim al
Afiyet olsun
Takipte Kalın

Babyfoodie © 2021 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır